App Available

Company Detail

employer

About “Lazar Egidi”

Krok 1: Koncentruj się na swoich celach. W pokerze musisz być w stanie skupić się, aby stać się zwycięskim graczem. Jakkolwiek łatwo to brzmi, poker jest jedną z tych czynności, w których można zrobić tylko jedną rzecz na raz. Nie możesz spędzać czasu martwiąc się o własną strategię podczas oglądania kogoś innego lub słuchania innej grupy. Istnieje wiele powodów, dla których możesz wybrać się na lekcję lub pójść do szkoły na poker: nauczyć się nowych strategii, nauczyć się bardziej zaawansowanych teorii pokera, uzyskać wykształcenie w pokera, a także zbudować swoje życiorysy.

Wreszcie, weź udział w klasie. Może to być kuszące, aby uzyskać więcej żetonów, ponieważ myślisz, że gracz żetonów ma słabe ręce lub myślisz, wahyu-poker.com że możesz wziąć graczy żetonów ślepych. Nigdy nie graj o drugie miejsce, a co gorsza, za dużo zakładów. Co powinienem zrobić w grach gotówkowych? Możesz się wiele nauczyć oglądając ścisłego gracza, ale nie bądź bohaterem. W grze online zobacz, jak grają.

Zawsze szukaj ślepców na małych stołach i wykonaj tutaj wiele ruchów. To wszystko, co jest do niego. Nie lekceważ wartości akcji na żywo i gry w salach ćwiczeń podczas nauki. Kluczem jest poznanie przeciwnika i jakie sytuacje się zdarzają przed podjęciem działań. Kiedy możesz usiąść z akcją na żywo, musisz upewnić się, że jesteś pewny siebie przed grą. Dowiedz się, jak korzystać z oprogramowania i zrozumieć matematykę historii ręki.

Wiedzieć, kiedy złożyć lub trzymać i wiedzieć, kiedy wskoczyć. Możesz również nauczyć się odbierać karty ze stołu bez oszukiwania, ale nie rób tego w sytuacji online. Poznaj również swoje pieniądze, rozmiary stosów i rozmiary stosów dla dobrego gracza. Będziesz musiał studiować historię rąk, obserwować je i zastanowić się, jaki będzie następny krok. Postępuj zgodnie z tym planem i będziesz dobrze. Pamiętaj o tym, będziesz miał pewien sukces, ale nie poprawi się w ogóle, jeśli nie grasz dużo.

Być może zamiast sprawdzać, mogą się zmęczyć lub muszą wyciągnąć trochę powietrza. Możesz myśleć, że twoim najlepszym działaniem jest podniesienie lub sprawdzenie stołu, ale możesz się mylić. Wymaga to od graczy krytycznego myślenia, gdy grają, a to pomoże ci poprawić ogólną grę. Może zamiast podnosić, mogą się ochłodzić i chcieć zobaczyć swoje karty. Uczenie się, jak grają inni gracze, to nie tylko umiejętność, ale także umiejętność czytania ludzi.

Będziesz czytać ludzi znacznie lepiej, gdy będziesz w stanie podjąć małe działania, gdy się zdarzą. Kurs oferuje lekcje indywidualne od pro przez dwie godziny w tygodniu. Jednym z takich programów byłoby Poker Superstars by Cardplayer. Jeśli to nie jest sztuczka i naprawdę chcesz postępować z pokerem, niż na pewno nie ma sposobu, aby zdobyć więcej doświadczenia bez przejścia przez zorganizowany program.

Posted projects

No projects posted yet by this employer.
en_USEnglish